Wernisaż wystawy Ingi Ginalskiej
W dniu 29.09.2016 odbył się wernisaż wystawy Ingi Ginalskie - młodej artystki współpracującej z Fundacją.
Inga jest absolwentką Liceum Plastycznego w Krośnie, a obecnie studiuje na II roku na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na kierunku grafika. W swej twórczości oscyluje wokół tematyki figury ludzkiej. Rozwija swoje umiejętności w malarstwie, grafice warsztatowej, rzeźbie oraz rysunku klasycznym. Obecnie jej prace powstają w grafice komputerowej.

Wciąż poszukuje swojej twórczej drogi. Jest to jej pierwsza wystawa.

Prace można oglądać do 26.10.2016 w saloniku wystawowym Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej Filia nr 4 ul. Krakowska (budynek Hermesu). Fundacja składa podziękowania dla pani Bożeny Kruczkowskiej, kierowniczki biblioteki za umożliwienie zorganizowania wystawy.

Podziękowania również dla sponsorów:
- drukarni HEDOM za wydrukowanie katalogów
- pomalujmy.pl za finansowe wsparcie wydarzenia.

W przyszłym roku planowane są kolejne wystawy młodych artystów współpracujących z Fundacją.