726 239 332
Odwiedziło nas: 118020 osób.
Projekty

"Inicjatywa edukacji plastycznej w gminie Wojaszówka szansą dla młodych talentów"

 

1.09.2012 - 28.02.2013

 

Projekt zrealizowany w ramach POKL Działanie 9.5 współfinansowany ze środków Uni Europejskiej dla uzdolnionych plastycznie uczniów klas I i II gimnazjum zamieszkałych na terenie gminy Wojaszówka (uczęszczających do gimnazjum w Odrzykoniu i Przybówce). Uczestnicy zwiedzali Muzeum Podkarpackie w Krośnie z Galerią malarstwa, uczestniczyli w lekcji muzealnej. W Muzeum w Sanoku zapoznali się z wystawą ikon i zbiorami twórczości Z. Beksińskiego. W ramach projektu rozganizowano bezpłatnie warsztaty plastyczne z rysunku, malarstwa, ceramiki, projektowania witraży i rzeźby w drewnie.

 

 

Projekt "WOLONTARIAT DLA SZTUKI"

 

15.04.2015 - 30.10.2015

 

Projekt "WOLONTARIAT DLA SZTUKI" został zrealizowany w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez UM Krosna - "Propagowanie wolontariatu wśród mieszkańców miasta Krosna".

Przeprowadzone zostało szkolenie z TEORII WOLONTARIATU i zajęcia z malowania twarzy. Wolontariusze realizowali dwie akcjie plenerowe dla mieszkańców Krosna. Przeprowadzili konkurs plastyczny dla dzieci w trakcie Dni Krosna oraz malowali dzieciom twarze. Odbyli zajęcia teoretyczne z malowania murala, wykonami projekt i go namalowali.

Kapitał LudzkiUnia Europejska
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.