NOWY MURAL
Kolejny już raz "Fundacja dla sztuki" zakończyła z sukcesem realizację murala. Powstał on na ogrodzeniu firmy KPB przy ul. Pużaka 24.

Mural namalowała młodzież realizująca swoje projekty w Fundacji. Pogoda nie zawsze sprzyjała działaniom, ale artyści byli zdeterminowani.

Gratulacje dla Patrycji, Pauliny, Justyny, Antka i Mateusza za ciekawy projekt - malarski pastisz znanych dzieł sztuki w wydaniu bardziej współczesnym.

Gratulacje dla Patrycji, Antka, Alberta, Moniki, Justyny, Pauliny, Natalii, którzy podjęli się trudu namalowania.

Podziękowania dla Ingi za profesjonalne czuwanie nad realizacją murala i malarskie wsparcie.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów akcji:

- firmy KPB w Krośnie S.A. - za użyczenie miejsca do malowania murala

- firmy FAST z Zielonej Góry - za przekazanie farb elewacyjnych do realizacji projektu

- właścieciela sklepu pomalujmy.pl - za wsparcie finansowe