Kupuj on-line przez fanimani.pl i wspieraj FUNDACJĘ DLA SZTUKI
Pomagaj przy okazji zakupów w internecie

Płacisz za zakupy tyle co zawsze,
a wybrana organizacja otrzymuje darowiznę.

Zawsze, gdy chcesz zrobić zakupy online wejdź na fanimani.pl. Wybierasz kogo chcesz wspierać. Twój wybór zostanie zapamiętany.

Wyszukaj na fanimani.pl sklep internetowy,
w którym chcesz zrobić zakupy, kliknij w logo sklepu, a następnie przejdź na stronę sklepu.

Zrób zakupy w jednym z 500 współpracujących z nami sklepów.

Chcesz kupić artykuły spożywcze, książkę, ubrania albo sprzęt elektroniczny, a może jeszcze coś innego? Robiąc zakupy przez FaniMani.pl, wskazany procent wartości Twojej transakcji wraca do wybranej przez Ciebie organizacji w formie darowizny. I to nic Cię nie kosztuje.

Zrób zakupy, a wskazany na naszej stronie procent wartości transakcji zostanie przekazany na rzecz wspieranej przez Ciebie organizacji, a Ty będziesz mógł śledzić na fanimani.pl historię Twojego wsparcia.