Inicjatywa - konkurs Fundacji Aviva "To dla mnie ważne"
Zgłoszona została inicjatywa na konkurs Fundacji Aviva "To dla mnie ważne".

Proszę o wsparcie w głosowaniu.

Zgłoszona została prze „Fundację dla sztuki” inicjatywa na konkurs Fundacji Aviva "To dla mnie ważne"

Pracownia plastyczna rozwija talenty najmłodszych w gminie Wojaszówka

UWAGA!!! Z jednego IP, można oddać maksymalnie 10 głosów w ciągu doby (każdy z innego adresu e-mail). Celem tego zabezpieczenia jest zwiększenie wiarygodności i przejrzystości głosowania.

DZIĘKUJEMU ZA KAŻDY ODDANY GŁOS!  GŁOSOWAĆ MOŻNA CODZIENNIE

TU GŁOSUJ

Głosowanie potrwa do 14 listopada 2014.

Głosowanie w sieci pozwoli wyłonić  finałową dwudziestkę.

O podziale grantów i wysokości wsparcia zadecyduje Komisja Konkursowa (jury), złożona z ekspertów cieszących się zaufaniem społecznym oraz przedstawicieli Fundacji Aviva.

Proszę o wsparcie w głosowaniu, czekam na wsparcie UG, szkół podstawowych, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz wszystkich mieszkańców gminy, którym zależy na rozwoju dzieci.

Z sygnałów docierających do fundacji wnioskuję, że aktywnie działająca pracownia plastyczna jest potrzebna w gminie.